Mayo ve Plaj Kıyafetleri Kalıp Programı

MAYO VE PLAJ KIYAFETLERİ KALIP PROGRAMI

Mayo ve Plaj Kıyafetleri Kalıp Programı; 300 saatlik eğitim içerir, normal program ile 6 ayda tamamlanır.

Mayo ve Plaj Kıyafetleri Kalıp Programı, beden üzerinden ölçü alarak ana beden kalıp hazırlanması ile başlar, model geliştirme ve model uygulamaları, akesuar ve kumaş detayları çalışılır. Kalıbı çalışılan herbir model dikiş teknikleri ile anında uygulanır.

Mayo ve Plaj Kıyafetleri Kalıp Programında hedef; gördüğü ya da tasarladığı modeli; kalıbını çıkarıp, aynı zamanda uygun malzeme ve kumaş ile birebir ölçüde dikmektir. Tüm basamaklar siz değerli katılımcıları bu hedefe ulaştırır.

Program sonunda minimum 2 model uygulamalı olarak dikilir. Bu modeler tamamen katılımcının kendi modelleridir.  Bu modellerin uygulanmasında kalıptan dikişe kendi başına çalışılır. Defaten yapılan çaloşmaların sonucu olarak yardım almadan; Istediği beden kalıp hazırlayıp, model için gerekli dikiş tekniklerini de profesyonelce uygulanır.

Kalıp Programı Normal Program ile 6 ayda tamamlanır. Alternatif olarak sunduğumuz Yoğun Program ile 3 ayda da tamamlamak mümkündür. Normal Program ve Yoğun Program eğitim süresi aynıdır, haftalık alınan saatler arttırılarak Yoğun Program ayarlanır. Her iki programda da hafta içi ve/veya hafta sonu eğitimlerimiiz mevcuttur.

Eğitim günleri ve ders programları hakkında detaylı bilgi için bizlere ulasabilirsiniz.

İletişim Formu