Kadın Giyim Kalıp Programı

KADIN GİYİM KALIP PROGRAMI

Kadın Giyim Kalıp Programı Kalıp programı; 450 saatlik eğitim içerir, normal program ile 8 ayda tamamlanır.

Kalıp programı, beden üzerinden ölçü alarak ana beden kalıp hazırlanması ile başlar, model geliştirme ve model uygulamaları detaylı olarak çalışılır. Her bir konu ve detay anlaşıldıkça ilerlenir, ve kalıbı çalışılan herbir model dikiş teknikleri ile de uygulanır.

Kalıp programında hedef; gördüğü ya da tasarladığı modeli; kalıbını çıkarıp, aynı zamanda gerçek kumaş ile birebir ölçüde dikmektir. Tüm basamaklar siz değerli katılımcıları bu hedefe ulaştırır.

Program sonunda minimum 2 model uygulamalı olarak dikilir. Bu modeler tamamen katılımcının kendi modelleridir.  Bu modellerin uygulanmasında kalıptan dikişe kendi başına çalışılır.Istediği beden kalıp hazırlayıp, model için gerekli dikiş tekniklerini de profesyonelce uyguluyor olması hedeflenir. Alınan eğitimle bu hedefe kolaylıkla ulaşılabilmektedir.

Kalıp Programı Normal Program ile 8 ayda tamamlanır. Alternatif olarak sunduğumuz Yoğun Program ile 4 ayda da tamamlamak mümkündür. Normal Program ve Yoğun Program eğitim süresi aynıdır, haftalık alınan saatler arttırılarak Yoğun Program ayarlanır. Her iki programda da hafta içi ve/veya hafta sonu eğitimlerimiiz mevcuttur.

Eğitim günleri ve ders programları hakkında detaylı bilgi için bizlere ulasabilirsiniz.

İletişim Formu