İç Çamaşırı ve İç Giyim Kalıp Programı

İÇ ÇAMAŞIRI VE İÇ GİYİM KALIP PROGRAMI

İç Çamaşırı ve İç Giyim Kalıp Programı; 300 saatlik eğitim içerir, normal program ile 6 ayda tamamlanır.

İç Çamaşırı ve İç Giyim Kalıp Programı, tüm programlarda olduğu gibi beden üzerinden ölçü alarak ana beden kalıp hazırlanması ile başlar, model geliştirme ve model uygulamaları detaylı olarak çalışılır. Koleksiyon itibarı ile kullanılacak malzeme ve detayları farklılık arz eder, model uygulamalaında aksesuar bilgileri de birlikte verilir. Her bir konu ve detay çok fazla modeluygulaması ile pekiştirilir. Kalıbı çalışılan herbir model dikiş teknikleri ile de uygulanır.

İç Çamaşırı ve İç Giyim Kalıp Programında hedef; gördüğü ya da tasarladığı modeli; kalıbını çıkarıp, aynı zamanda doğru malzeme ile birebir ölçüde dikmektir.  Son yıllarda özellikle iç çamaşırı ile birlikte iç giyim koleksiyonları da giderek genişleyen bir yelpazeye sahiptir.

Program sonunda minimum 2 model uygulamalı olarak dikilir. Bu modeler katılımcının orjinal modelleridir.  Bu modellerin uygulanmasında kalıptan dikişe kendi başına çalışılır. Başlangıç hedefimize uygun olarak yardım almadan; Istediği beden kalıp hazırlayıp, model için gerekli malzeme ve dikiş tekniklerini de profesyonelce uygukar. Alınan eğitimle bu hedefe kolaylıkla ulaşılabilimektedir.

İç Çamaşırı ve İç Giyim Kalıp Programı Normal Program ile 6 ayda tamamlanır. Alternatif olarak sunduğumuz Yoğun Program ile 3 ayda da tamamlamak mümkündür. Normal Program ve Yoğun Program eğitim süresi aynıdır, haftalık alınan saatler arttırılarak Yoğun Program ayarlanır. Her iki programda da hafta içi ve/veya hafta sonu eğitimlerimiiz mevcuttur.

Eğitim günleri ve ders programları hakkında detaylı bilgi için bizlere ulasabilirsiniz.

İletişim Formu