Çocuk Giyim Kalıp Programı

ÇOCUK GİYİM KALIP PROGRAMI

Çocuk Giyim Kalıp Programı; 330 saatlik eğitim içerir, normal program ile 6 ayda tamamlanır.

Kalıp programı, beden üzerinden ölçü alarak ana kalıp hazırlanması ile başlar, model geliştirme ve model uygulamaları detaylı olarak çalışılır. Kalıbı çalışılan herbir model dikiş teknikleri ile de uygulanır.

Kalıp programında hedef; gördüğü ya da tasarladığı modeli; kalıbını çıkarıp kumaş ile birebir ölçüde dikmektir. Tüm basamaklar siz değerli katılımcıları bu hedefe ulaştırır.

Program sonunda minimum 2 model uygulamalı olarak dikilir. Bu modeler tamamen katılımcının kendi modelleridir.  Bu modellerin uygulanmasında kalıptan dikişe kendi başına çalışılır.Istediği beden kalıp hazırlayıp, model için gerekli dikiş tekniklerini de profesyonelce uyguluyor olması gerekir. Alınan eğitimle bu hedefe kolaylıkla ulaşılabilimektedir.

Kalıp Programı Normal Program ile 6 ayda tamamlanır. Alternatif olarak sunduğumuz Yoğun Program ile 4 ayda da tamamlamak mümkündür. Normal Program ve Yoğun Program eğitim süresi aynıdır, haftalık alınan saatler arttırılarak Yoğun Program ayarlanır. Her iki programda da hafta içi ve/veya hafta sonu eğitimlerimiiz mevcuttur.

Eğitim günleri ve ders programları hakkında detaylı bilgi için bizlere ulasabilirsiniz.

Program detayları için aşağıdaki form ile bizlere ulaşabilirsiniz.

İletişim Formu