Kalıp

KALIP

Kalıp programı eğitimi 100 saatlik olup, tam ölçü ile temel kalıptan başlanır. On kalıp bilgileri ve teknikleri birebir uygulamalı olarak çalışılır. Kalıp konusunda da tecrübesi olmayan arkadaşların beden ölçüsünden başlayarak ana kalıp, model geliştirme tekniklerini alabilecekleri programdır.

Kalıp dersleri bu programda seçmeli olarak sadece kalıp veya kalıp+dikiş teknikleri çalışılır.  Şöyle ki sadece kalıp tekniklerini alabildikleri en ileri seviyeye göturmek isteyen, ya da az da olsa kalıp bilgisi olan ve bunu daha ileri taşımak isteyen arkadaşların bolca teknik öğrenerek, model geliştirmeye başlangiç yapmalarına olanak sağlar.

Tavsiye edilen program Kalıp ve Dikiş Tekniklerinin birlikte öğrenilmesidir. Uzun dönem programlarında olduğu gibi Ana Kalıp, Model Geliştirme ve Model Uygulama teknikleri verilir.  Bu programda süreyi tamamlayan arkadaşlar daha ileri gitmek isterse, bir üst programa devam edebilirler. Kaldıkları yerden program devam edeceği için vakit kaybı olmadan üst programın başlangıcını tamamlamış sayılırlar.

İletişim Formu

Diğer Kısa Dönem Programlar