Stilistlik

STİLİSTLİK

Fashion Stylist programı 900 saatlik eğitim içerir, 16 ayda tamamlanır.

Fashion Stylist programında Moda Tasarım,  Kalıp ve Terzilik eğitimleri birlikte verilir. Program başlangıcında tüm ana branşlarda olduğu gibi Kadın Giyim veya Erkek Giyim Koleksiyonundan birisi seçilir.

Programda hedef Moda Tasarımcısı gibi koleksiyon hazırlamak, profesyonel anlamda kalıp ve dikiş tekniklerini uygulayarak koleksiyonu üretmek. Dolayısı ile tasarım aşamasında tüm seviyeleri bilip uygulayabiliyor olunur.

Haftalık ders programı Moda Tasarım, Kalıp ve Terzilik eğitimlerini birlikye başlatmaya uygun olarak hazırlanır. Program ortasından itibaren gerek profesyonel çizim, gerek kalıp teknikleri, gerekse dikiş teknikleri aynı seviyede olmaktadır.

Program sonunda minimum 15 parçadan oluşan  Profesyonel Portfolyo ve bu portfolyodan seçilen minimum 2 parça ürün hazırlanır.

Fashion Stylist programı Normal Program ile 16 ayda tamamlanır. Alternatif olarak sunduğumuz Yoğun Program ile 8 ayda da tamamlamak mümkündür. Normal Program ve Yoğun Program eğitim süresi aynıdır, haftalık alınan saatler arttırılarak Yoğun Program ayarlanır. Her iki programda da hafta içi ve/veya hafta sonu eğitimlerimiz mevcuttur.

Eğitim günleri ve ders programları hakkında detaylı bilgi için bizlere ulasabilirsiniz.

İletişim Formu