Profesyonel Terzilik

PROFESYONEL TERZİLİK

Profesyonel Terzilik programı 900 saatlik eğitim içerir, 16 ayda tamamlanır.

Profesyonel Terzilik programında Kadın Giyim veya Erkek Giyim seçilir. Tam ölçü Ana Kalıp hazırlanması ile başlanır, detaylar dikiş teknikleri ile de pekiştirilir. Model çalışması ve ilerleyen aşamalarda kendi modellerini geliştirmesi ile devam edilir.

Dersler maksimum 8 kişi ile sınırlandırılır, grup içerisinde eğitim tamamen bireysel ilerler.

Program süresince verilen eğitimde hedef; Günlük Kadın Giyim Koleksiyonunda istenilen her bir modeli, kalıbını da kendisi hazırlayarak gerekli dikiş tekniklerini de kolaylıkla uygular. Başlangıçta hic bir tecrubesi olmayan arkadaslar da Pratik Eğtim ağırlıklı ve  bireysel eğitim ile profesyonel aşamalara ulaşır.

Program sonunda minimum 6 model uygulamalı olarak dikilir. Bu modeler tamamen katılımcının kendi modelleri olup, eğitmenden destek almadan, istediği beden kalıp hazırlayıp, modele uygun kumaş aksesuar vs. seçiğ, model için gerekli dikiş tekniklerini de profesyonelce uyguluyarak hazırladığı profesyonel anlamda kapsul koleksiyondur. Alınan eğitimle bu hedefe kolaylıkla ulaşılabilimektedir.

Profesyonel Terzilik programı; Normal Program ile 16 ayda tamamlanır. Alternatif olarak sunduğumuz Yoğun Program ile 8 ayda da tamamlamak mümkündür. Normal Program ve Yoğun Program eğitim süresi aynıdır, haftalık alınan saatler arttırılarak Yoğun Program ayarlanır. Her iki programda da hafta içi ve/veya hafta sonu eğitimlerimiz mevcuttur.

Eğitim günleri ve ders programları hakkında detaylı bilgi için bizlere ulasabilirsiniz.

İletişim Formu