Kalıp

KALIP

Kalıp programı; 450 saatlik eğitim içerir, normal program ile 8 ayda tamamlanır.

Bu programda Kadın Giyim veya Erkek Giyim seçilir

Kalıp programı, tam ölçü ana beden kalıp hazırlanması ile başlar, detaylar uygulamalı olarak çalışılır. Her bir konu ve detay anlaşıldıkça ilerlenir, ve kalıbı çalışılan herbir detay ve model dikiş teknikleri ile uygulanır.

Kalıp programında hedef; gördüğü ya da tasarladığı modeli; kalıbını çıkarıp, aynı zamanda gerçek kumaş ile birebir ölçüde dikmektir. Tüm basamaklar siz değerli katılımcıları bu hedefe ulaştırır.

Program sonunda minimum üç model uygulamalı olarak dikilir. Bu modeler tamamen katılımcının kendi modelleri olup, eğitmenden destek almaya ihtiyac duymadan, istediği beden kalıp hazırlayıp, model için gerekli dikiş tekniklerini de profesyonelce uyguluyor olması gerekir. Alınan eğitimle bu hedefe kolaylıkla ulaşılabilimektedir.

Kalıp Programı Normal Program ile 8 ayda tamamlanır. Alternatif olarak sunduğumuz Yoğun Program ile 4 ayda da tamamlamak mümkündür. Normal Program ve Yoğun Program eğitim süresi aynıdır, haftalık alınan saatler arttırılarak Yoğun Program ayarlanır. Her iki programda da hafta içi ve/veya hafta sonu eğitimlerimiiz mevcuttur.

Eğitim günleri ve ders programları hakkında detaylı bilgi için bizlere ulasabilirsiniz.

İletişim Formu